(Az Alfa hírek listára feliratkozók a hirdetéseket minden héten megkapják)
2024. aug. 4. 10:00
A szokásos első keddi dicsőítés most kedden elmarad. Kivételesen egy hét múlva, a második kedden tartjuk meg. Vasárnap az elsővasárnapi szentségimádási óra délután 5 órakor kezdődik. Csütörtökön az esti 6-os szentmise helyett igeliturgia lesz templomunkban.
2024. júl. 28. 10:00
Hétfőn, a reggel 7 órakor bemutatott szentmisén, 10 éve elhunyt szeretett plébánosunkért, Hollai Antal atyáért imádkozunk. Hálát adunk életéért, és köztünk végzett odaadó lelkipásztori szolgálatáért. Mindenkit szeretettel várunk! Keddtől csütörtökig szentmise helyett igeliturgia lesz templomunkban és a kelenvölgyi templomban is. Eszerint kedden reggel 7-kor, szerdán és csütörtökön este 6-kor jöhetünk Albertfalván szentáldozáshoz járulni...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)
2024. júl. 21. 10:00
Júl. 29-én, hétfőn, a reggel 7 órakor bemutatott szentmisén 10 éve elhunyt szeretett plébánosunkért, Hollai Antal atyáért imádkozunk. Hálát adunk életéért, és köztünk végzett odaadó lelkipásztori szolgálatáért. Mindenkit szeretettel várunk!
2024. júl. 14. 10:00
Csütörtökön este ½ 8-tól a Karizmatikus közösség mindenki számára nyitott, imaszolgálattal egybekötött imaestet tart a Közösségi házban. Mindenkit szeretettel várunk!
2024. júl. 7. 10:00
Vasárnap az elsővasárnapi szentségimádási óra délután 5 órakor kezdődik templomunkban. Az iroda hétfőn és kedden zárva van. Idén is lesz Csillagtábor az animátorok szervezésében augusztus 26-a és 30-a között...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)
2024. jún. 30. 16:51
Vasárnap van a Péter-fillérek gyűjtése, vagyis országosan a Szentszék javára gyűjtünk, és perselyadományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk! Kedden, Sarlós Boldogasszony ünnepén, a szokott módon reggel 7-kor van a szentmise. Este 7 órától dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)