1. Vasárnap délután 5 órától tartjuk az elsővasárnapi szentségimádást a templomban.
  2. Adventben minden hétfőn, kedden, és pénteken reggel ½ 7-kor roráté szentmiséket mondunk. A szentmisék után elimádkozzuk a reggeli dicséretet.
  3. Hétfőn este ½ 7-től a Szent Mónika kör tartja összejövetelét a Közösségi Házban.
  4. Kedden délután 4 órától a Szent Anna nyugdíjas klub tartja következő találkozóját a Közösségi Házban, este 7 órától dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban, este ½ 8-tól pedig Apaklub lesz a Közösségi Házban.
  5. Szerdán van Szent Miklós ünnepe. Délután 5 órától a szent püspökről egy közös énekléssel egybekötött megemlékezést tartunk a gyerekekkel együtt a templomban, és előfordulhat, hogy magát a Mikulást is köszönthetjük majd körünkben, aki a gyerekek nagy barátja. Sok szeretettel várunk minden gyereket szüleikkel együtt!
  6. Csütörtökön este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra a Közösségi Házban.
  7. Pénteken a Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen fogantatásának főünnepe lesz. Délután ½ 5-től a bérmálkozásra készülő fiatalok hittana lesz a Közösségi Házban, este 6-tól 7-ig pedig családos szentségimádást tartunk a templomban.
  8. Szombaton az esti szentmise után a Guido kamarakórus ad adventi, karácsonyváró koncertet templomunkban.