IMAHÁLÓ szolgálat

Ha nem tudsz részt venni a közös imaalkalmakon, csatlakozz az otthonról vállalható imaszolgálathoz!
Szolgálatra jelentkezés Riszterer Zsuzsinál: 06-30/235-7732.

ALFA - Forrás

Az ALFA-Forrás egy közösségi klub azoknak, akik személyes beszélgetésre vágynak. Kéthetente (páros hét) kedden 18 és 20 óra között

Családos szentségimádás

Minden hónap 2. péntek
18:00 - 19:00 óráig.

Érdeklődni: Dám Rékánál ( dam.reka(at)gmail.com)

Apaklub

Apaklub működik a Plébánián. A részletekért kattints a címre.

Cserkészet

Ismét van cserkészet Albertfalván! Gyere és nézd meg!

Facebook oldalunk

Plébániánk eseményeit a Facebookon is nyomon követheted.

HIREK

2024. máj. 26. 10:00
Hétfőn este 7-től bibliaóra lesz a Közösségi Házban. Pénteken délután 4-től elsőáldozóink gyóntatása van a templomban, így aznap csak 3 óráig lesz szentségimádás a templomban, valamint a megszokott délutáni gyóntatási alkalom emiatt elmarad. Szombaton gyermekeink elsőáldozási szentmiséje délelőtt 10 órakor kezdődik. A délelőtti Oratórium elmarad. Az elsőszombati rózsafüzért a szentmise előtt együtt imádkozzuk a templomban. Jövő vasárnap már Úrnapja. A szentmise 10 óra helyett 9 órakor kezdődik, mivel a szentmise után ünnepélyes körmenetben körbehordozzuk az Oltáriszentséget...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)
2024. máj. 19. 10:00
Hétfőn, pünkösdhétfőn, a kelenvölgyi és albertfalvi plébániák közösségeinek közös napja lesz 9-től a délutáni órákig a kelenvölgyi templomkertben. 12 órakor ott a templomban szentmisét mondunk, ezért úgy Albertfalván, mind pedig Kelenvölgyben a megszokott hétfői szentmise elmarad. Mindenkit szeretettel várunk! A közösségi nap miatt a hétfői egész napos szentségimádás elmarad. Kedden délután 4-től a Szent Anna nyugdíjas klub, este ½ 8-tól pedig az Apaklub tartja összejövetelét a Közösségi Házban...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)
2024. máj. 12. 10:00
Hétfőn este 7-től ismét bibliaóra lesz a Közösségi Házban. Csütörtökön este 7-től a katekumeneket várjuk hittanra, ½ 8-tól pedig a Karizmatikus közösség mindenki számára nyitott, imaszolgálattal egybekötött imaestet tart a Közösségi Házban. Szombaton az esti mise utáni gyóntatás most elmarad...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)
2024. máj. 5. 10:00
Vasárnap az elsővasárnapi szentségimádás délután 5 órakor kezdődik templomunkban. Hétfőn este ½ 7-től a Szent Mónika közösség tartja összejövetelét a Közösségi Házban. Kedden délután 4-től a Szent Anna nyugdíjas klub, este ½ 8-tól az Apaklub tartja összejövetelét a Közösségi Házban, este 7 órától pedig dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)
2024. ápr. 28. 10:00
Hétfőn este 7-től az elsőáldozók szüleinek szülői találkozója lesz a Közösségi Házban. Május a Szűzanya hónapja, ezért minden reggeli szentmise után és minden esti szentmise előtt együtt imádkozzuk a loretói litániát...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)
2024. ápr. 21. 10:00
Hétfőn este 7-kor a felnőttek bibliaórája elmarad. A Szent Angéla kör viszont 7-kor megtartja találkozóját a Közösségi Házban. Kedden délután 4-től a Szent Anna nyugdíjasklub, este ½ 8-tól pedig az Apaklub tartja összejövetelét a Közösségi Házban...(A teljes hirdetés megtekintéséhez kattintson a hirdetés címére)

CIKKEK

2024. márc. 10. 13:13
A 2024.03.02-i nagyböjti lelki nap záró szentségimádása alatt elhangzott imák, elmélkedések.
2024. márc. 3. 20:31
Beszámoló a ​Lengyelországi ifjúsági zarándoklatról (Ószandec-Krakkó-Zakopane, 2024. február 9-10-11.)
2023. nov. 5. 20:08
Tanúságtételek a 2023-as HOLYWIN 12 órás dicsőítésről
2023. jún. 10. 16:57
Emlékezés Füstös Máriára (1951 – 2003) /Duna TV-ben leadott dokumentumfilm megtekintésének lehetőségével/
2021. dec. 23. 22:31
Sümegh László tősgyökeres albertfalvi lokálpatrióta mesél az életéről, Albertfalva múltjáról és jövőjéről. Nyolc könyve közül kettő kimondottan Albertfalváról szól. 2013-ban jelent meg az Albertfalvi történetek, majd 2018-ban az Albertfalvi emlékképek című kötet. Így nem véletlen, hogy a helybéliek Albertfalva krónikásaként tekintenek rá.
2021. dec. 5. 20:20
Karácsony környékén sokszor hallhatunk papjainktól ehhez hasonlókat: „A Karácsony öröme akkor az igazi, ha Jézus megszületik a TE szívedben.””Ha kinyitod a szíved ajtaját, átélheted a Karácsony igazi örömét.” Ez biztosan nagyon igaz, és ilyenkor őszintén szólva mindig kicsit elszégyellem magamat, mert arra gondolok: Jézusom, honnan fogom én azt tudni, hogy megszülettél-e a szívemben vagy sem? Milyen az az „igazi” öröm, „igazi” Karácsony?...