1. Húsvétvasárnap vasárnapi miserendet tartunk. A délelőtti 10 órás szentmise végén tartjuk meg az ünnepi feltámadási körmenetet.
  2. Húsvéthétfőn délelőtt 10 órakor mondunk szentmisét. Ezen a napon nem tartunk szentségimádást. Húsvét keddjétől ismét a megszokott rendben folytatódik az egész napos szentségimádás.
  3. Kedden este 7 órától dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban.
  4. Csütörtökön a katekumen hittan, pénteken a házaspárok hittana elmarad.
  5. Pénteken elsőpéntek, de a fényes hétre való tekintettel nem böjtölünk, hanem ünnepelünk.
  6. Szombaton délelőtt ½ 10-től Oratórium lesz a Közösségi Házban, az esti szentmise előtt ½ 6-tól pedig együtt imádkozzuk az elsőszombati rózsafüzért.
  7. Megjelent egyházközségi újságunk húsvéti száma. Vigyünk belőle haza családonként 1-1 példánnyal!