1. Vasárnap, Istenanyaság ünnepén, a reggeli ½ 8-as szentmise elmarad, délelőtt 10-kor és este 6 órakor mondunk szentmisét. Az elsővasárnapi szentóra délután 5-kor kezdődik templomunkban.
  2. Hétfőn reggel ½ 8-tól ismét elindul az egész napos szentségimádás a héten. Este ½ 7-kor pedig a Szent Mónika kör tagjai tartanak összejövetelt a Közösségi Házban.
  3. Kedden este 7:00 órától dicsőítéssel egybekötött szentségimádást tartunk a templomban.
  4. Csütörtökön az elsőáldozók hittana és az esti katekumen hittan elmarad.
  5. A csütörtök esti 6-os esti szentmise ismét a közösségek miséje lesz, amely után szerény agapét tartunk a Közösségi Házban.
  6. Pénteken, január 6-án, Vízkereszt főünnepe lesz, mely parancsolt ünnep, szentmisén való részvételünk kötelező. A csütörtöki esti 6-os, közösségek miséje már az ünnep előesti miséje lesz egyben. Pénteken reggel 7-kor és este 6-kor mondunk szentmisét.
  7. A péntek esti házaspárok hittana elmarad.
  8. Szombaton délelőtt 10-től a ministráns fiúk foglalkozása lesz a sekrestyében, este ½ 6-tól pedig együtt imádkozzuk templomunkban az elsőszombati rózsafüzért.