Továbbra is templomunk hétköznaponként és vasárnapokon 1/2 8-1/2 6-ig minden nap nyitva lesz, de elmarad a hétköznapi egész napos szentségimádás, a szentmiséket a november óta már megszokott online módon közvetítjük felváltva este 6 órakor a kelenvölgyi illetve az albertfalvi templomokból, zárt ajtó mögött. Úgy a hétköznapi, mind pedig a vasárnapi szentmisék később visszanézhetők a visszanézhetők a honlapon, a YouTube csatornán és a Facebook-on. Egyelőre a vasárnapi rendkívüli áldoztatásról is le kell mondjunk, újra a lelki áldozás lehetőségével kell élnünk, amíg újabb főpásztori rendelkezés nem érkezik.

Az iroda csökkentett időben van nyitva. Keddenként 9-11-ig, és csütörtökönként 16-18-ig. A megadott időpontokon kívüli időben is próbálkozhatunk, de folyamatos és biztosan elérhető ügyeletet a megadott időpontokon kívül nem tudunk biztosítani.

Jóllehet a szentmisékkel az online térbe húzódunk vissza, ettől függetlenül telefonon irodaidőben kérhetünk miseszándékot, és az erre szánt adományokat utalással vagy megbeszélés alapján másképpen is rendezni tudjuk. Az, hogy mindenki otthon szenteli meg az Úr napját, azt is jelenti, hogy egyházközségünknek szánt perselyadományaitokat többnyire átutalással tudjuk csak fogadni. Közösségünkért érzett felelősségetekre apellálva tisztelettel kérünk Benneteket, ne feledkezzetek meg anyagilag támogatni templomunkat!

Jóllehet a szentmisékkel az online térbe húzódunk vissza, ettől függetlenül telefonon irodaidőben kérhetünk miseszándékot, és az erre szánt adományokat utalással vagy megbeszélés alapján másképpen is rendezni tudjuk. Az, hogy mindenki otthon szenteli meg az Úr napját, azt is jelenti, hogy egyházközségünknek szánt perselyadományaitokat többnyire átutalással tudjuk csak fogadni. Közösségünkért érzett felelősségetekre apellálva tisztelettel kérünk Benneteket, ne feledkezzetek meg anyagilag támogatni templomunkat!

A plébánia számla adatai:
Kedvezményezett: Budapest-Albertfalvi Szent Mihály Plébánia
számlaszám: 11102106 - 19819442 - 36000001
Kérjük, írjátok oda a megjegyzés rovatba, hogy az adomány milyen célra szól: pl. persely, egyházi hozzájárulás, szentmise + pontos dátum.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a szokásos kiírt időkben igyekszünk a templom előtt sétálva gyónási lehetőséget biztosítani. Kérjük, hogy szigorúan a bűnök felsorolására szorítkozzunk, lelki kérdéseinket inkább későbbre halasszuk, esetleg telefonon tegyük fel! A gyónás alatt is ügyeljünk a 1,5 méteres távolságra! Gyóntatási idők: hétfőn és pénteken reggel 1/2 8-tól igény szerint (ez azt jelenti, hogy amennyiben nem várakozik ott senki, elmegyünk), pénteken délután 1/2 5-től 1/2 6-ig. A szombat esti gyóntatás a kijárási tilalomra való tekintettel elmarad. Ezen felül szabad telefonon egyeztetett időben is jönni.

Március 19-én, pénteken ismét lesz Éterbár, újabb lehetőség a közösség online találkozására - a böjti és a lezárási időszakra tekintettel a résztvevőket csendes, mély, tartalmas beszélgetésre várjuk. Mindenkit szeretettel várunk március 19-én este fél 9-kor! Csatlakozni az alábbi linken lehet:

https://us02web.zoom.us/j/81229257508?pwd=dzJEYm15eGN4ZnNjdHk0WDlhVjlsdz09&fbclid=IwAR1FlsriQclbYJKsQ54eMqywNGpPE17-tsOMnwF5GbfLZALjxvgyl4iE7no#success

(Meeting ID: 812 2925 7508, passcode: 036185)

További események:
Kedden: 20:00 órától apaklubot tartunk online.
Szerdán: 19:00 órától katekumenek hittana online.
Szombaton: 10:00 órától az általános iskolás fiúk ministráns foglalkozása online.