Kedden este 8-tól ismét Apaklub lesz online módon.

Szerdán este 7-től újra megtartjuk a katekumenátus alkalmát online formában.

Szombaton reggel 10-től az általános iskolás fiúkat várjuk online ministráns foglalkozásra.

Tájékoztatásul közöljük, hogy a héten szerdán és csütörtökön Kelenvölgyben a reggeli misék helyett igeliturgia lesz 7.15-től.

Nagy hálával a szívünkben egész albertfalvi közösségünk köszönetet mond a három testvérnek, Fehérvári Borikának, Julikának és Böbének, akik 1962 óta, közel 60 éve minden áldott vasárnapra friss virággal díszítették fel templomunkat, rendszeresen takarították az Úr házát, valamint a liturgikus időszaknak megfelelően minden alkalommal saját maguk által mosott és vasalt oltárterítővel és terítőkkel díszítették fel és tették ünnepélyessé az Úr ünnepeit. Sokan nem is tudják, ahhoz, hogy vágott virággal díszíthessék az Úr oltárát, szombatonként már kora hajnalban a vidéki virágpiacra mentek, és onnan hozták a friss virágokat, vagy saját kertjükben nevelt virágaikból készítették el az oltár csokrait. Mindhárman jelezték, hogy a továbbiakban már nem tudják ellátni ezt a szolgálatot, de ahogyan ismerjük őket, szívükben továbbra is az Úr házáért buzognak. Tudjuk, hogy egyáltalán nem kenyerük a nyilvánosság előtti köszönetnyilvánítás, mégis azt kérjük most, engedjék meg nekünk, hogy Értük és odaadó, önzetlen szolgálatukért az Úrnak hálát mondjunk, mely köszönetünket egy álló esztendő során havi 1 reggeli 1/2 8-as vasárnapi szentmise értük való felajánlásával kívánunk kifejezni. Az Úr adjon érte Nekik köztünk még sok szép évet és majdan engedje meg Nekik, hogy odaát is feldíszíthessék az ő mennyei otthonát!