Hétfőn este 7:30-tól ismét felnőtt hittant tartunk a templomban.

A héten szerdán és csütörtökön az esti 6-os szentmisék helyett mindkét napon reggel 7 órakor mondunk szentmisét!

Mivel a héten minden nap reggel lesz szentmise, ezért az októberi rózsafüzért a szombati előesti szentmise előtt imádkozzuk legközelebb és utoljára közösen templomunkban,

Jövő vasárnap egyben Mindenszentek ünnepe. Ugyan parancsolt ünnep, a szentmisén való részvételünk kötelező, viszont idén egybeesik a vasárnappal, amikor amúgy is részt veszünk szentmisén. A megszokott vasárnapi miserend szerint jöhetünk templomba. Másnap, hétfőn Halottak napja van. Ezen a napon reggel 7-kor és este 6-kor is lesznek szentmisék. Az esti szentmise után Lucernáriumot tartunk, vagyis egy fény liturgia keretében imádságosan megemlékezünk elhunyt szeretteinkről. A Lucernáriumra mindenki hozzon gyertyát magával!

Az éves lelkiőr találkozót november 20.-án, pénteken este 18-21-óráig tartjuk a templomban. Szentmisével egybekötött közösségi alkalmunk lesz. Minden lelkiőrt szeretettel várunk!