1. Hétfőn este 1/2 8-tól ismét felnőtt hittant tartunk a templomban.
  2. Csütörtökön van egyházmegyei őszi szentségimádási napunk. A szokott időben egész nap folyamán jöhetünk a szentségi Jézushoz.
  3. Szombaton délelőtt 1/2 10-től 12-ig az animátorok tartanak a gyerekeknek játékos foglalkozást az alsó hittanteremben.
  4. Jövő vasárnap a missziók javára gyűjtünk és perselyadományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk! A jövő vasárnapi 10-es szentmisén ministráns avatást tartunk.
  5. Köszönjük mindnyájatoknak, hogy ebben a megváltozott helyzetben immár hosszú idő óta ilyen türelmesen és fegyelmezetten válalljátok a járvány miatti kellemetlenségeket a vasárnapi szentmiséken. Lassan szembe kell néznünk viszont azzal is, hogy az idő lehülésével egyre hidegebb idők várnak azokra, akik kint rekednek. Ezért arra kérünk Benneteket, hogy lehetőség szerint elsősorban az időseket, nőket, és a gyermekeket engedjük be a templomba, és akik kint maradnak, ne felejtsenek el a székekre ülőpárnát hozni magunkkal, iiletve jól felöltözködni!