Baba-mama kör

Szeretettel hívjuk a kisgyermekes anyukákat!

Minden héten pénteken 9:45-től gyülekezünk a Közösségi Házban, 10-kor kezdjük az alkalmat közös imádsággal.

Alkalmainkra csak egészséges gyermekekkel lehet csatlakozni, mindenki maga gondoskodik a kicsi játékáról, tízóraiáról. A legkisebbeknek ajánlott babatakarót is hozni, amit a közös szőnyegre terítünk.

A későbbi érkezést vagy korábbi elköszönést is rugalmasan vesszük - mindannyian legalább egy aprósághoz is igazodunk, ismerjük a helyzetet.

A baba-mama kör a Szent Mónika Közösség csoportjaként működik, így minden alkalmat a Közösség napi imájával nyitunk.

A 2023/24-es tanévben a Családok X. Világtalálkozójának témáit vesszük végig (csaladegyhaz.hu), emellett mindig aktuálisan beszélgetünk az egyházi és nemzeti ünnepeinkről, vagy a minket leginkább foglalkoztató nevelési kérdésekről.

Kapcsolat: Borbélyné Bató Margit (borbelyne.b.margit(at)gmail.com )