Szolgálatok

Keresd meg a neked tetsző szolgálatot:

• Ha szeretsz és tudsz énekelni vagy játszol valamilyen hangszeren, akkor varunk szeretettel a gitáros kórusunkba vagy a komoly zenei kórusba!
  • Ha szeretnéd az elesetteket, betegeket vagy rászorulókat szolgálni és meglátni Krisztus arcát ezekben az emberekben, akkor csatlakozz karitász csoportunkhoz.
  • Ha szeretsz a konyhában sürögni forogni, akkor vár a Márta kör, ahol sütő-főző tudásodat a plébánián kamatoztathatod.
  • Ha szeretnéd a templomunkat szebbé és jobbá tenni, akkor vár rád Szent József kör, ahol templom karbantartását, takarítását és díszítését fogjuk össze.
  • Ha imával szeretnéd családodat vagy közösségünket szolgálni, akkor csatlakozhatsz a Rózsafüzér társulathoz vagy jelentkezhetsz szentségőrnek.
  • Ha szeretnél az oltár körül szolgálni, ahol a legközelebb lehetsz Jézushoz, akkor várunk ministrálni vagy felolvasni a miséken.
  • Ha szereted a gyerekeket és szívesen vigyázol rájuk, akkor jelentkezz "őrangyalnak", hogy a közösségünkhöz tartozó szülők rád bízhassák gyermekeiket, amíg ők közösségi összejövetelre mennek.

Ha valamelyik szolgálat felkeltette érdeklődésedet, a linkre kattintva további információhoz juthatsz.