1. Hétfőn a felnőtt hittan elmarad, helyette az elsőáldozásra készülő gyermekeink szüleinek találkozója lesz este 7-től a Közösségi Házban.
  2. Kedden este 8-tól Apaklub lesz a Közösségi Házban.
  3. Szerdán este 6-tól a katekumeneket várjuk hittanra a Közösségi Házban.
  4. Pénteken délután ¼ 5-től a bérmálkozásra készülő fiatalokat várjuk hittanra a Kelenvölgyi Plébánián.
  5. Szintén pénteken este ½ 7-től lelkiőr találkozót tartunk az albertfalvi templomban, melyre minden érdeklődőt - nem csak lelkiőröket! - szeretettel várunk!
  6. Szombaton délelőtt 10-től a ministráns fiúk foglalkozása lesz a Közösségi Házban.
  7. Szombaton a közösségi napunkon az autóbusz reggel 9-kor indul a templom elől. Péliföldszentkereszten 11 órakor szentmisével kezdjük a programot. Kérjük, hogy az autóval utazó családok is érkezzenek meg erre az időpontra! Az ezt követő ebéd után elmélkedés, kiscsoportos beszélgetések következnek. A napot az Úr dicsőítésével zárjuk. 6 óra körül indulunk haza. Kérjük, süteményt, üdítőt hozzátok magatokkal!
  8. Szeretettel közöljük új információként, hogy szentségőrség ideje alatt a mosdót csak kívülről lehet megközelíteni.