1. Kedden este 6 órakor a Szent István Bazilikában mutatom be Snell püspök atyával és a paptestvérekkel a 25 éves papságomért tartandó hálaadó szentmisémet, melyre mindenkit szeretettel várok!
  2. A hét 3 napján megváltozika hétköznapi miserend. Szerdán az esti 6-os szentmise helyett reggel 7-kor lesz a szentmise. Csütörtökön az esti 6-os szentmise helyett reggel 9-kor lesz szentmise. Pénteken pedig a reggeli 7 óra helyett este 6-kor lesz a szentmise. Kérem, megértéseteket, és figyelmetekbe ajánlom a megváltozott liturgikus menetrendet!
  3. Jövő vasárnap tartjuk a Péterfillérek gyűjtését, vagyis perselyadományainkat az egyházmegye központjába tulajdonítjuk. Nagylelkűen adakozzunk!
  4. Jelezzük, hogy nyáron nem tartunk ministránsfoglalkozást.
  5. Aug. 31-ig a szentségimádás nyári menetrend szerint működik, vagyis minden hétfőn-szerdán-pénteken reggel ½ 8-tól este 8-ig lesz szentségimádás.
  6. Az irodai ügyelet rendje úgy módosult, hogy hétfőn, kedden, szerdán, és pénteken délelőtt 9-től 12 óráig, csütörtökön pedig délután 4-től 7-ig van félfogadás.
  7. Megjelent a plébániai újság úrnapi száma. Vigyünk haza belőle magunkkal családonként egy-egy példánnyal!