1. Október a Szűzanya hónapja , ezért minden esti szentmise előtt ½ órával együtt imádkozzuk a rózsafüzért.
  2. Hétfőn este 7-től felnőtt hittan t tartunk a plébánián.
  3. Kedden tartjuk egyházmegyei őszi egész napos szentségimádást napunkat. Igyekezzünk a nap folyamán minél többen elidőzni a szentségi Jézus előtt!
  4. Pénteken délelőtt 10-12-ig a gyermekes anyukák Szent Mónika kör e tartja gyermekeikkel együtt idei első összejövetelét az alsó hittanteremben. A Közösség babás csoportja szeretettel várja azokat az anyukákat kisgyermekeikkel, akik szeretnének a közösségükhöz tartozni. Este 8-tól pedig a fiatalok dicsőítő szentségimádása lesz a templomban, melyre mindenkit szeretettel várunk!
  5. Szombaton ½ 10-től 12-ig az animátorok tartanak az általános iskolásoknak játékos foglalkozást az alsó hittanteremben.
  6. Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára. Perselyadományainkat az egyházmegye központjába továbbítjuk. Nagylelkűen adakozzunk!