1. Október a Szűzanya hónapja, ezért minden héten szerdán, csütörtökön, szombaton és vasárnap az esti szentmise előtt ½ 6-tól együtt elimádkozzuk a rózsafüzért.
  2. Ma van az őszi egész napos egyházmegyei szentségimádási napunk. A vasárnapi szentmisékre való tekintettel 12 órakor lesz a szentségkitétel és este 10-ig jöhetünk az eucharisztikus Úr elé.
  3. Hétfőn este ½ 7-től az édesanyákat közösségbe hívó Szent Mónika kör tartja összejövetelét a felső hittanteremben.
  4. Szerdától szerdáig papírgyűjtést tartunk a plébánián. A templomkertben elhelyezett konténerbe hozhatjuk a papírt.
  5. Pénteken este 8-9-ig az ifjúság tart dicsőítő szentségimádást a templomban, melyre mindenkit szeretettel várunk!
  6. Szombaton az általános iskolás gyerekek játékos délelőttje lesz ½ 10-12-ig a hitoktatók vezetésével a plébánián.
  7. Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára. Nagylelkűen adakozzunk!
  8. Aki a Közösségi Ház létrejöttét helyesli, kérem, imádságával támogassa meg az ügyet! Az október havi vállalások papírjai a hátsó asztalon aláírhatók.