1. Ma délután 5-től tartjuk elsővasárnapi szentségimádási óránkat.
  2. Október a Szűzanya hónapja, ezért minden héten szerdán, csütörtökön, szombaton és vasárnap az esti szentmise előtt ½ 6-tól együtt elimádkozzuk a rózsafüzért.
  3. Hétfőn este ½ 8-tól képviselőtestületi ülést tartunk a plébánián.
  4. Csütörtökön lesz templomunk felszentelésének 76. évfordulója. Szeretettel hívunk mindenkit az ünnepi esti 6-os szentmisére!
  5. Pénteken elsőpéntek lesz, ne feledkezzünk meg az engesztelésről! Este ½ 9-től a házaspárokat várom hittanra a plébánián.
  6. Szombaton elsőszombat révén reggel 7 órakor is lesz szentmise, este ½ 6-tól pedig együtt imádkozzuk a rózsafüzért.
  7. Ismételten köszönöm mindazok szolgálatát, akik a munkálatok után pénteken kitakarították és rendbe tették a templomot, hogy most a hétvégén itt együtt tudjunk ünnepelni. Hétfőn folytatódnak a munkálatok, mely után ismét szükség lesz a segítségetekre. Ezért kérem, hogy gyertek el ismét a szombati reggeli szentmise után 8-½ 9-től saját felmosó eszközök segítségével kitakarítani a templomot, hogy hétvégén tiszta templomban lehessünk.
  8. Kérem, hogy az október 13-ai zarándoklatra jelentkezők jelezzék részvételi szándékukat a sekrestyében!
  9. Az AKTK kirándulást szervez Tiszakécske-Nagykőrös úticéllal, szórólap a kisasztalról elvihető.
  10. Megjelent plébániai újságunk, az Egyházközségi levél őszi száma. Minden családba vigyünk haza magunkkal 1-1 példánnyal!